הקורסים לפי ימים

          ** יש ללחוץ על שם הקורס לקריאת פרטים נוספים אודותיו

 

  שם הקורס יום שעות מרצה
1 השורשים העתיקים של הטרגדיה המודרנית | 0811.1099.01 יום ראשון 10:00-12:00 ד״ר עירא אבנרי
2 תולדות אדריכלות ה' - אדריכלות במאה ה-20 | 0881.3207.01

יום ראשון

יום שלישי

12:00-14:00

8:00-10:00

ד"ר רועי קוזלובסקי
3 מבוא לאמנות עמי האסלאם: התפארת | 0821.1341.01 יום ראשון 14:00-16:00 ד“ר אריה קפיטיקין
4 תיאטרון, חברה, קהילה | 0811.1215.01 יום ראשון 14:00-16:00 ד״ר חן אלון
5 בקצה אירופה: קולנוע מזרח אירופאי בשנות ה-60 | 0851.6699.01 יום ראשון 14:00-18:00 ד״ר שמוליק דובדבני
6 תיאוריות בימוי | 0811.1007.01 יום ראשון 16:00-18:00 משה פרלשטיין
7 הסרטים של לארס פון טראייר: ״משחקים על אמת״ | 0851.6713.01 יום ראשון 16:00-20:00 מורן עובדיה
8 קיימות ואקלים העיר | 0881.3506.01 יום שני 10:00-12:00 ד"ר עמוס יורן 
9 דיאלוג: אמנות ישראלית עכשווית והעולם הקלאסי | 0809.8219.01 יום שני 12:00-14:00 ד"ר נאוה סביליה שדה
10 מבוא לקולנוע ישראלי | 0851.6595.01 יום שני 12:00-16:00 ד"'ר שמוליק דובדבני
11 צילום עכשווי | 0821-6681-01 יום שני 14:00-16:00 ד"ר ורד מימון
12 מבוא לתולדות הקולנוע ב׳ | 0861.1583.01 יום שני 16.00-18.00 ד"ר שמוליק דובדבני
13 תולדות התכנון, הנוף והמרחב בארץ ישראל של המאה ה-20  | 0881.3509.01 יום שני 16.00-18.00 ד"ר רועי קוזלובסקי
14 בין אחווה לאיבה: יחסי יהודים וערבים בראי הקולנוע הערבי  (חדש) | 0851.6733.01 יום שני 16:00-20:00 איל שגיא ביזאוי
15 המרוץ לצמרת של וס אנדרסון (חדש) | 0851.6723.01 יום שני 16:00-20:00 ד"ר ירון ברוך
16 גופו של האמן | 0809.8216.01 יום שלישי 10:00-12:00 ד"ר בן ברוך בליך
17 תולדות המוזיקה ב' - חלק ב' | 0842.2827.01 יום שלישי 10:00-12:00 בוריס קליינר
18 אחרים בתיאטרון ובמופע ישראלי | 0811.1240.01 יום שלישי 10:00-12:00 ד"ר דרור הררי 
19 תולדות התיאטרון: ימי-הביניים והרנסנס | 0811.1195.01 יום שלישי 10:00-12:00 ד״ר ליאורה מלכא ילין 
20 מבוא לתולדות הקולנוע ב' 0851.6235.01 יום שלישי 10:00-16:00 ד“ר דן חיוטין
21 מבוא לתיאטרון הפוסט-מודרני | 0811.1343.01 יום שלישי 12:00-14:00  ד״ר דרור הררי
22 תולדות הצילום | 0809.8217.01 יום שלישי 12:00-14:00  ד"ר אורלי שבי
23 נשים באמנות ימי הביניים: פטרונות, צריכה ויצירה | 0821-6234-01 יום שלישי 12:00-14:00  ד"ר עינת קלפטר
24 תיאוריות טלוויזיה פמיניסטיות | 0851.6731.01 יום שלישי 14:00-16:00 ד"ר יעל לוי 
25 קוסמופוליטיות, מודרניות קולוניאלית והקריקטורה בעולם הערבי:  | 0821-6333-01 יום שלישי 16.00-18.00 ד"ר קרן צדפי
26 המאסטר: אסתטיקה ותמטיקה ביצירתו הקולנועית של פול תומאס אנדרס | 0851.6730.01 יום שלישי 16.00-18.00 ד"ר ירון ברוך
27 מבוא לשפת הקולנוע | 0861.1107.01 יום שלישי 16:00-20:00 ד"ר שמוליק דובדבני
28 אמנות ישראלית פורצת דרך | 0809.8212.01 יום שלישי 18:00-20:00 מרצים שונים
29 מבוא לתסריטאות | 0851.6539.01 יום רביעי 10:00-12:00 מר אסף צפור
30 היצ'קוק ומרשתו 0809.8221.01 יום רביעי 10:00-14:00 ד"ר אודיה כהן רז
31 מבוא ללימודי טלוויזיה | 0851.6531.01 יום רביעי 12:00-14:00 ד"ר איתי חרל"פ
32 האסתטיקה של הצבע ומשמעותו באמנות יוון ורומא | 0821-6879-01 יום רביעי 12:00-14:00 ד"ר יעל יונג
33 מלחמה וקולנוע | 0851.6717.01 יום רביעי 14:00-18:00  גב' אירית גזית
34 אמנות וחברה – החברה באמנות | 0809.8218.01 יום רביעי 18:00-20:00 פרופ' משה צוקרמן
35 דרקונים, לוחמים ופועלים: מבוא לקולנוע הסיני במאה ה-20 (חדש) | 0851.6220.01 יום חמישי 12:00-14:00 ארז דבורה
36 כשהפילוסוף הולך לקולנוע 0809.8223.01 יום חמישי 14:00-16:00 ד״ר שי בידרמן
37 מבוא לאמנות קלאסית: יוון ורומא | 0821.1131.01 יום חמישי 12:00-14:00 ד״ר מתי פישר
38 דרמה ישראלית בטלוויזיה | 0851.6692.01 יום חמישי 14:00-16:00 ד״ר איתי חרלפ
מערכת כרטיסים מערכת למכירת כרטיסים